Bitcoin nie utrzymuje się powyżej 12.000$.

Kategorien: Rallye

W środę 19 sierpnia cena największej kryptokuranty według pułapu rynkowego spadła o -4,27% do 11 732 USD. exante.eu/trade Chart pary handlowej USD/BTC z EXANTE Ze swojej strony, Ethereum również spadła do 410,24 USD (-4,50%).

XRP spadł o -7,24% i obecnie notowany jest na poziomie 0,292$. Dostęp do ponad 50 światowych rynków finansowych bezpośrednio z konta EXANTE – w tym NASDAQ, London Stock Exchange i Tokyo Stock Exchange.

Mówi zespół analityków FxPro: „Jeszcze się okaże, czy bieżąca korekta przerodzi się w dłuższy spadek w obliczu przerostu zainteresowania bardziej tradycyjnymi rynkami akcji i złota“. Jeśli indeks chciwości i strachu nadal znajduje się w obszarze chciwości, to RSI dla Bitcoin Rush wykazuje gwałtowny spadek„.

Według CoinMarketCap całkowita kapitalizacja rynku krypto walutowego wynosi 365,8 mld dolarów. iHodl wcześniej informował, że otwarte zainteresowanie kontraktami terminowymi typu bitcoin (EXANTE: Bitcoin) zaktualizowało poprzedni rekord, osiągając nowy poziom 5,8 mld dolarów.

Gemini oferuje teraz Crypto zarejestrowanym doradcom inwestycyjnym Według danych firmy analitycznej Skew, OKEx pozostaje głównym liderem rynku z 1,3 mld USD otwartych pozycji.

 

«
»